wtorek, 4 czerwca 2013

Batgirl - Obłęd udzielony

Wyobraźcie sobie taki scenariusz: Barbara Gordon nie jest córką komisarza Gordona, ale jego... bratanicą! Komisarz cały czas wie, że ona jest Batgirl, ale zwleka ze szczerym powiedzeniem tego. Oto też pierwsze spotkanie Batgirl z Batmanem, która znajduje sposób, by tego drugiego sobie owinąć wokół palca. Jednak może zaistnieć sytuacja, że życie wielu ludzi w tym komisarza Gordona zostanie zagrożone, a Batgirl wtedy przekona się, czy naprawdę jest gotowa by walczyć z przestępczością!
Opowieść stworzona po części przez same obrazy bez słów mówiące często więcej niż słowa, a po części dzięki przemyśleniom wewnętrznym bohaterów, co czyni ten komiks bardzo smakowitym!

  4 shared:
Mediafire:

7 komentarzy:

 1. Historie z cyklu LEGENDS, hmm ... są naprawdę świetne,na swój sposób unikatowe.Dziękuje Wilku.:-) .Jarek

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, dzięki! Wilku, absolutnie Cię nie pospieszam, ale możesz zdradzić, na kiedy, choć mniej więcej, planujesz dwójeczkę?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogólnie to przepadam za takimi postaciami jak Batgirl czy Supergirl ale tym razem muszę stwierdzić ,że komiks jest naprawdę dobry być może to przez to ,że komiksy z cyklu LEGENDS mają swój niepowtarzalny klimat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę, że historia Wam się spodobała:)
  W odpowiedzi na pytanie, kiedy będzie druga część, odpowiem nieco Was zaskakując, że... już dzisiaj jest!:) W sumie w tym wypadku tak dużo pracy nie miałem, ilość tekstu jest ograniczona, więc mogłem pracować szybciej:) Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 5. I po co było pytać, dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytane i pooglądane, bardzo przyjemna pozycja, Bury Wilku, jak zwykle składam ogromne podziękowania za kompleksową Twoją pracę: doskonały wybór historii, bardzo dobre tłumaczenie, świetna obróbka graficzna! Czyli klasa sama dla siebie, ale do tego, chyba każdego czytelnika swoich translacji zdążyłeś już przyzwyczaić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo się cieszę, że historia i mój sposób jej tłumaczenia Ci się podobało. Dziękuję za miłe słowa. Zapraszam zatem dziś do kolejnego projektu:)

  OdpowiedzUsuń