sobota, 11 maja 2013

JLA - Kobieta jutra

Gdzie jest granica człowieczeństwa? Próbuje na to odpowiedzieć dwóch szalonych naukowców bawiących się w bogów. Ale ich eksperyment nie idzie do końca tak, jak się spodziewali. Tymczasem JLA poszukuje nowych rekrutów, problem, że zgłaszają się turyści i tacy co chcą sobie popatrzeć na Wonder Woman :) Gdy wreszcie decydują się przyjąć tajemniczą kobietę, ta nie do końca jest tą osobą, za którą się podaje i pojawia się w tym czasie, kiedy Liga stawia czoła groźnemu elektromagnetycznemu zjawisku... Czy tajemnicza kobieta stanie się pomocą, czy zagrożeniem dla Ligi? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za dokonanie wyboru?
Ze względu na plany Egmontu z 3 Października 2015 roku co do wydania serii JLA od 1997 r, linki do tej pozycji zostają usunięte i zaprzestaję udostępniania tej translacji.

3 komentarze:

  1. A już się stęskniłem za Tobą Wilku! Na szczęście jesteś, żyjesz i jak widać, pracujesz pełną parą. Twoje wysiłki nie idą na marne, zabieram się za czytanie i składam głębokie pokłony, podziękowania i wyrazy uszanowania za Twoją ciężką pracę i możliwość rozkoszowania się kolejną historią ze świata DC!

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj. Dziękuję, że tu zaglądasz i lubisz moje translacje:) Jak najbardziej żyję, tylko w okresie wiosenno-letnim zwalniam tempo pracy nad translacjami. Powód: więcej czasu spędzam na świeżym powietrzu, a czasami jak są wysokie temperatury, to mi się nie chcę pracować przed komputerem. Translacji więc będzie nieco mniej niż wcześniej (ale tak od Października- Listopada pewnie znowu zacznę przyśpieszać:) ), ale zapewniam, że co jakiś czas będą. W najgorszym razie będzie się pojawiać coś raz na miesiąc, ale myślę, że mimo wszystko częściej. Więc warto tu czasami zaglądać:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wilku, dzięki za translację, "Kobieta jutra" przypadła mi do gustu - komiks przyjemny, ciekawy, ładnie narysowany, a do tego bez zbędnego silenia się "na nie wiadomo jaki przekaz", choć jednak "coś" więcej w nim znajdziemy. Ale też w fajny sposób i z humorem podane. Jeszcze raz wielkie podziękowania za Twoją pracę!

    OdpowiedzUsuń