piątek, 15 sierpnia 2014

Drużyna Supermana - Umierają nosząc peleryny

Nie mogąc powstrzymać terrorystów przed uśmierceniem zakładników w samolocie, Superman ogłasza publicznie, że opuszcza Ziemię. Ludzie z trudem godzą się z odejściem swego największego bohatera. Lois Lane mówi jednak Supergirl, że Superman pożegnał się z nią, tak, jakby nie wiedział o ich uczuciach i że jest Clarkiem Kentem. A zatem ktokolwiek wygłosił oświadczenie nie był Supermanem!
Co się stało z prawdziwym człowiekiem ze stali?
Podejrzewając, całkiem słusznie, że Supermanowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, Supergirl organizuje grupę, która ma go odszukać i uratować. Trójka naśladowców Supermana- Supergirl, Superboy i Steel- rozpoczyna poszukiwania, początkowo utrzymując łączność z Ligą Sprawiedliwości, lecz w końcu są zdani tylko na siebie i to w chwili, gdy muszą stawić czoła bezwzględnemu przeciwnikowi, tak potężnemu, że może łatwo pokonać ich wszystkich.
Czy uda się uratować Supermana? Czy bohaterowie sami wyjdą z tego cało? Co naprawdę dla naśladowców człowieka ze stali znaczy jego symbol, który wszyscy noszą na piersi?

Dzięki za korektę, Blue Bird!

2 komentarze:

  1. Bardzo Dziękuje za Superman :-) Mniam mniam już pożarłem.Sorki przeczytałem.Dobry lekki komiks.Podobały mi się rysunki a scenariusz trochę oklepany ale mnie się ogólnie podobało.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ma problemu :) Jej, pierwsza korekta w życiu! Szybciutko pobieram i sprawdzam, które poprawki spodobały Ci się na tyle aby je wprowadzić ;)

    OdpowiedzUsuń