sobota, 10 grudnia 2016

Superboy - Powrót do Dzikich Krain

Nieco luźniejsza kontynuacja "Ostatniego chłopaka na Ziemi". Jak ktoś jeszcze nie czytał, zapraszam TUTAJ.
Superboy wraz z towarzyszącymi mu osobami z Cadmusa powraca do Dzikich Krain. Tym razem, to miała być pokojowa, naukowa misja, a chłopak ze stali nie musi się martwić o swoją przeszłość i o wydostanie z tego terenu. Jednak swoją przeszłość chce odnaleźć oficer Cadmusa, Adam Winterborne, który był wcześniej jednym z otumanionych tutejszych ludzi. Wraz z Superboyem i towarzyszącymi im dzikimi istotami trafiają na Żarzące się Bagna. Dlaczego sama ta nazwa wzbudza paraliżujący strach u dzikich istot? I co się stanie, gdy pojawi się tam znajomy wróg? Czego naprawdę w miejscu na krańcu nie tylko świata co Dzikich Krain szuka Winterborne?
Starzy przyjaciele! Nowy sojusznik! Dawny wróg! Nowe niebezpieczeństwa! To wszystko znajdziecie w tej historii!
W tej opowieści były pojedyncze strony odwołujące się do innej historii, która nie będzie tłumaczona, więc je odrzuciłem.
Mediafire:
 4 shared:

10 komentarzy:

 1. ma pytanko co dziś się dzieje z tym super boy? czy to on był więziony przez zielone latarnie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Co się z nim obecnie dzieje? Chyba nie istnieje. Poważnie. Linia komiksów po Flashpoint zwana teraz New 52 została zresetowana. Ale też nie czytam za bardzo obecnych serii, więc może go odtworzyli na nowo.
  Natomiast w odpowiedzi na drugie pytanie- nie, ten Superboy, w temacie którego rozmawiamy, to klon Supermana, który po raz pierwszy pojawił się w "Rządach Supermenów"- możesz też przeczytać moje tłumaczenie "Superboy 0, Sidearm 1", gdzie jego historia została w skrócie przypomniana
  http://burywilk.blogspot.com/2016/04/superboy-sidearm-0-superboy-1.html
  Ten, który był więziony przez Korpus, to Superboy Prime, który pochodził z alternatywnego wszechświata i był jednym z tych, którzy namieszali w strukturze rzeczywistości podczas "Infinity Crisis".

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogli by o super boy fajny serial zrobić

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć świetne komiksy,mam pytanie odnosnie Supermana czy są gdziekolwiek jakies translacje gdzie walczy z Chemo?,może znasz tytuly anglojezyczne z tym superzloczynca i supkiem z góry dziekuje dużo zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 5. No serial mógłby być ciekawy:)
  Co do pytania, to chyba kiedyś coś takiego nawet czytałem, ale niestety nie wiem, w jakim to było komiksie:( Może inni czytelnicy Ci pomogą.
  I dziękuję za miłe życzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak liczyłem na obiecany przez burego wilka komiks z catwomen i mam nadzieje na jego szybką publikacje

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja mam pytanie o to czy nazwa buru wilk to z powodu zamiłowania do indian ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Catwoman będzie najpóźniej w Styczniu:) W najbliższym czasie będzie coś większego do czytania z różnymi bohaterami:)
  A odpowiadając na pytanie, tak, ma to związek z zamiłowaniem Indian, ich kultury, wolności, ale też jest to związane z bliskością z Naturą i indywidualizmem. No i mam brunatne włosy, więc "bury" ten wilk:)

  OdpowiedzUsuń
 9. dobra robota z tymi komiksami wiesz po zaprzestaniuwydawania supermana 1998 roku brakowało mi tych komiksów w moim życiu teraz dzięki tobie uzupełniam tą lukę w życiu dzięki i tak trzymaj pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że niektóre moje translacje przypominają Ci czasy Semica i uzupełniają lukę w ich wydaniach:) Widzę też, że powinienem częściej pracować nad Supermanem:)

  OdpowiedzUsuń