czwartek, 19 stycznia 2012

Superman - Przestępcy ze Strefy Widmo (Supergirl saga)

Oto pierwsze spotkanie Supermana z Matrix-Supergirl. I zarazem powrót do kieszonkowego wszechświata. Lecz tym razem jest inaczej... Superboy zniknął dawno temu, a Ziemia została zniszczona przez trójkę kryminalistów z Kryptonu. Superman u boku Supergirl i Lexa Luthora z tamtego świata rozpoczyna walkę o powstrzymanie trójki kryptońskich zbrodniarzy... Lecz są oni wrogami znacznie silniejszymi i bardziej bezwzględnymi, niż można sobie wyobrazić. Wszystko to doprowadzi do sytuacji, kiedy Superman po raz pierwszy i jedyny w swojej historii zostanie zmuszony odebrać życie innym, co na zawsze już wpłynie na jego własną egzystencję...
Niezapomniana trzy częściowa historia stworzona przez Johna Byrne'a!

Mediafire:

4 komentarze:

 1. Super! Na to czekałem. Dzięki i pozdrawiam.
  Dominik

  OdpowiedzUsuń
 2. tak 3maj ;D wielkie dzięki za wykonaną pracę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O! Uzupełnienie historii z polskich wydań supermena, tyle o tych wydarzeniach się wspominało i zawsze irytowała informacja "nie wydane u nas". Może przemawia tu sentyment, ale niewątpliwie jest to wspaniała robota - tak trzymaj Bury Wilku! Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie. Jestem nowy i pobrałem już kilka pozycji ale na tej zależy mi bardzo,niestety nie mogę jej pobrać.. czy mogłbyś wstawić te komiksy na MEDIAFIRE ?! Z góry dziękuje i wielki (ogromny) szacunek za Twoja prace. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń