piątek, 12 sierpnia 2011

Superman - Szakal - Tropem Szakala, Zmierzając do ekstremum"Tropem Szakala" 
Szakal walczy z przestępcami. Jest niezwykle silny i szybki- prawie jak Superman. Atakuje w nocy i z zaskoczenia- prawie jak Batman. Co go różni od obu bohaterów? Szakal zabija! A Superman rusza jego śladem, jednak trop Szakala mu się wymyka. A to oznacza, że przyda sie pomoc "Sherlocka Holmesa z komputerem". Komiks ten doskonale pokazuje różnice pomiędzy prawdziwym bohaterem, a ulicznym mścicielem wymierzającym sprawiedliwość na własną rękę. Na uwagę zasługuje też podwójna narracja- raz mamy punkt widzenia Supermana, raz Szakala. Mimo, że jest to bardziej komiks akcji, nie jest pozbawiony pewnych głębszych refleksji dotyczących sprawiedliwości i odbierania życia innym...

 4 shared Superman - Szakal - Tropem Szakala
Mediafire 

"Zmierzając do ekstremum"
Kilka lat minęło od pierwszego spotkania Supermana z Szakalem. W życiu tego pierwszego wiele się zmieniło. Doświadczył zerwania z Lois Lane, został tymczasowym redaktorem naczelnym Daily Planet, a do redakcji właśnie przybył dość kontrowersyjny redaktor. To wszystko nie wprawia Clarka w dobry nastrój. I właśnie wtedy atakuje Szakal! Za pierwszym razem nie okazywał litości przestępcom, ale starał się nie krzywdzić niewinnych. Tym razem jednak Szakal realizuje dewizę: "Cel uświęca środki". A jakby tego było mało uderza prosto... w Metropolis! Do czego może doprowadzić zemsta i nieliczenie się z niczym...?

6 komentarzy:

 1. Bury Wilku, wielkie podziękowania za Twoją pracę! Obyś wytrwał jak najdłużej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za kolejnego Supka

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to miło widzieć, że ktoś oprócz bywalców forum e-komiksy też docenia moją pracę:) A jeśli nawet jesteście stamtąd, to i tak się cieszę, że mnie tu dopingujecie:)
  Postaram się wytrwać jak najdłużej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za kolejny numer, Supka nigdy za wiele! Wspaniała robota - szczerze podziwiam, to tytaniczna robota, ja tłumaczę jeden numer komiksu od chyba pół roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak trzymaj:) Dzięki za komiksiory!

  OdpowiedzUsuń