piątek, 20 maja 2016

Superman's Nemesis Lex Luthor

Lex Luthor był największą potęgą w Metropolis, poza Supermanem. Był, gdyż w mieście pojawił się ktoś nowy. To Krisma, osobnik o nieznanym pochodzeniu, który w mgnieniu oka zbudował finansowe imperium, stał się rywalem Lexa i wszyscy go kochają. I dlaczego tylko Lex i Superman uważają, że jest tu coś podejrzanego? Dzięki przebiegłej manipulacji Krisma doprowadza do sytuacji, w której Lex Luthor traci całkowitą kontrolę nad swoim życiem- jego wynalazki są sabotowane, jego ukochana, mała córka Lena boi się jego widoku, a federalni oskarżają Lexa o zdradę i sprzedaż broni terrorystom, po czym blokują jego wszystkie środki finansowe. Jakby tego było mało, wszyscy w Metropolis zaczynają szczerze nienawidzić Lexa. By odzyskać swoją córkę, firmę i kontrolę nad swoim życiem, Luthor musi zrobić coś, co nigdy nie sądził, że zrobi... poprosić o pomoc Supermana! Ale czy to się uda? Kim naprawdę jest Krisma, jaki ma sekret i czemu postanowił zamienić życie Lexa, który go wcześniej nie znał w piekło? Co zrobi Luthor zostawiony samemu sobie i czy odzyska swoje życie i zwłaszcza swoją córkę?
To czteroczęściowa opowieść z nieprzewidywalnymi zwrotami akcji, w której dotychczasowy największy przeciwnik człowieka ze stali doczekał się świetnie napisanej własnej mini serii i wpadł w naprawdę porządne kłopoty!
Informacyjnie: Jeśli ktoś nie wie, skąd się wzięła córka Luthora, sugeruję przeczytać przynajmniej szóstą część mojego tłumaczenia "Powrót Lexa Luthora" - "Szach-mat"
http://burywilk.blogspot.com/2015/05/superman-powrot-lexa-luthora.html
Mediafire:
4 shared:

19 komentarzy:

 1. Jest Lex,jest impreza ;D Dzięki!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Lex ma coraz mniej powodów do imprezowania;) Dziś dwójeczka i zapraszam Ciebie i innych do czytania;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lex nie musi,ja będę;) Dzięki za kolejny numer :D

  OdpowiedzUsuń
 4. drogi bury wilku mam do ciebie pytanie zauważyłem że od kilku dni serwis do pobierania plików mega wymusza założenie konta by coś z niego pobrać nie wiesz czemu tak jest? a może ktoś z was miłośnicy komiksów wie coś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
 5. z tego co wiem to chwilowa awaria mega

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmm, szczerze mówiąc nie wiem. Albo jest tak, jak pisze osoba wyżej, albo zmienili zasady. Trzeba poczekać kilka dni, by się w tym zorientować.

  OdpowiedzUsuń
 7. mam pytanie dlaczego od wczoraj serwis all tube nie działa na przeglądarce gogle chrome a na innych bez problemu

  OdpowiedzUsuń
 8. ten problem z mega powraca

  OdpowiedzUsuń
 9. Na mega naprawdę nic nie poradzę. Jeśli to awaria, to może potrwać jeszcze kilka dni (choć to dziwne). Jeśli zmienili zasady, to niestety albo wybór jest zarejestrować się, albo z tego nie korzystać.
  Co do All tube, to w ogóle się na tym nie znam, ale jeśli serwis źle się wyświetla w google chrome, to może to kwestia ustawień przeglądarki- blokada wyskakujących okienek, flasha, czy co tam może być czasem włączone w dodatkach.

  OdpowiedzUsuń
 10. GOGLE CHROME SAMO MOŻE ZABLOKOWAĆ DOSTĘP DO STRONY JEŚLI ZAWIERA ONA WIRUSY LUB INNE SZKODLIWE TREŚCI

  OdpowiedzUsuń
 11. TO TAKA CENZURA A CO JEŚLI ZABLOKUJĄ BUREGO WILKA

  OdpowiedzUsuń
 12. GOGLE CHROME SAM STRZELA SOBIE W ŁEB TWORZĄC DURNE BLOKADY

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgadzam się, że to użytkownik powinien decydować jakie strony chce oglądać, lub blokować, a nie przeglądarka za niego.
  Ale też masz wybór- Firefox, Opera, Maxthom, K-meleon, nawet Internet Explorer. Wybór na szczęście jest spory. Zapewniam, że na razie tu jestem:) i gdyby w jednej przeglądarce przestał wyświetlać się mój blog, to spróbuj w innej- sam najczęściej używam Firefoxa.

  OdpowiedzUsuń
 14. A u mnie ok.Dzięki za kolejnego Lexa :)

  OdpowiedzUsuń
 15. mega nadal szwankuje bury wilku

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. wyślij mu głowę martwego konia, to może w końcu ruszy tyłek i to mega naprawi...
  anyway, dzieki za luthora wilku :)

  OdpowiedzUsuń
 18. no właśnie co z tym mega ? znacie powód problemu?

  OdpowiedzUsuń
 19. mega od maja wybiera losowo jeleni najlepiej ze stałym ip którym blokuje pobieranie plikow wyświetlając komunikat o przekroczeniu limitu i zmusza nas do zakładania konta

  OdpowiedzUsuń