środa, 18 lipca 2012

Superman - Powrót

Alfa Centurion powraca by rozgościć się w Metropolis i nieco namieszać w życiu Supermana! W czasie "Godziny Zero" w alternatywnej rzeczywistości Centurion zajął miejsce Supermana i był związany z Lois Lane. Problem, że teraz chce... tego samego! A im bardziej Rzymianin uśmiecha się do Lois, tym bardziej Kryptończyk robi się zazdrosny. Gdy jednak Lois i Metropolis są zagrożone, dwaj rywale muszą zapomnieć o różnicach i postawić na współpracę. Co z tego wyniknie?

5 komentarzy:

 1. Mam takie pytanie: Ile ci zajmuje tłumaczenie jednego komiksu?

  OdpowiedzUsuń
 2. To zależy od naprawdę wielu rzeczy- czy jestem w domu i mam czas i chęć na tłumaczenie, jak wiele czasu muszę poświęcić grafice, czy tekst do tłumaczenia jest prostszy, czy bardziej skomplikowany. Ale możemy powiedzieć, że staram się tworzyć jedno tłumaczenie na jeden- dwa tygodnie (mówię o komiksach ok. 20 stron, z tymi dłuższymi jest różnie). Czasem to może zająć nieco więcej czasu, ale zdarzały się chwile, że było prawie dwie translacje na tydzień:) Bez względu na to ile to zajmuje, mam nadzieję, że przynajmniej niektóre historię Ci się spodobały:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki za odpowiedź.

  Ja uwielbiam supermana :) Jestem jego fanem

  Gdyby tak on istniał to świat byłby lepszy...

  dzięki za tłumaczenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja powiem więcej niż poprzednik - Supermana nie lubię, a Twoje translacje i tak czytuję. Może nie z wypiekami na twarzy, ale niektóre tytuły są naprawdę fajne. Więc chyba odwalasz niezłą robotę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za oba ostatnie wpisy:)

  OdpowiedzUsuń