środa, 20 lipca 2011

Superman - Lori Lemaris - 3 historie

Superman - Lori Lemaris x 3 historie
 "Utracona miłość"
Superman cofa się w myślach do czasów gdy był studentem i gdy poznał dziewczynę na wózku inwalidzkim w której się zakochał z wzajemnością. Okazało się, że oboje mają sekrety, a ich miłość może być trudniejsza niż Clark sobie wyobrażał... Piękna opowieść stworzona przez Johna Byrne'a!
4shared: Superman - Lori Lemaris - Utracona miłość

Mediafire: Superman - Lori Lemaris - Utracona miłość

"Cienie przeszłości"
Kiedy podwodna wojna wstrząsa Atlantydą, Aquaman i Superman muszą połączyć siły by chronić niewinnych. Superman spodziewał się wszysztkiego, ale nie zetknięcia z przeszłością. Jaką tajemnicę kryje głębiny oceanu?
Lori Lemaris ostatecznie powraca by poprosić swojego dawnego ukochanego o pomoc i przy okazji skomplikować życie Clarkowi i Lois. Superman, dwie kobiety, które kochał obok siebie, dawny rywal, niebezpieczeństwo i magia! Do czego to wszystko doprowadzi?

5 komentarzy:

 1. nie działa linka do Utraconej Miłości. albo nie umiem pobrać...

  OdpowiedzUsuń
 2. Najmocniej przepraszam, moja wina. Zanim utworzyłem tego bloga dawałem informacje o swoich translacjach na E-komiksy forum. Zawsze jako pierwsze dawałem link do 4 shared, a później jako alternatywa do flameuplaod skąd było przekierowanie na kilka różnych serwerów. Tutaj omyłkowo dałem na flameupload nie podając linku na 4shared. Problem już rozwiązany- teraz wszystkie linki powinny działać.

  OdpowiedzUsuń
 3. 4 shared to jak z tego pobrac bo same reklamy ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wykonana w roku 2011.
  Fajnie jakby był na początku spis przetlumaczonych numerów bo sporo tego i mimo dziur to jednak kolejność by się przydała. Bo mamy Electric Supermana oraz dlugowlosowego i czytanie na zmianę trochę lipa ☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo nie tłumaczyłem całkiem chronologicznie, ale w niektórych wypadkach po stroju można się domyślić, jaki to czas. Ale proszę, tu pewien miłośnik komiksów z moją pomocą zrobił ładną chronologię:) Wejdź do działu Supermana, a będziesz mieć wszystko podane na tacy, jak co czytać:) Jest to najbardziej aktualna chronologia:
  https://marveldcchronologia.wordpress.com/
  A tu Riguana w swoim czasie sporządził wersję obrazkową:
  http://riguana.blogspot.com/2014/03/superman-opowiesci-wydane-w-polsce.html

  OdpowiedzUsuń